ارتقا تمدید خرید فروش واگذاری افزایش پایه‌های رتبه


با حصول اطمینان با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825
سعیدی - 09122596137

رتبه بندی پیمانکاری چیست؟

رتبه بندی یک نوع معیار صلاحیت گذاری بر اساس استانداردهای تعریف شده است. به عبارتی دیگر، رتبه بندی شرکت های پیمانکاری، بررسی میزان توانایی شرکت (بر اساس نفرات و سوابق آن ها، تجربه‌ی کاری و توان مالی) است

ثبت علائم تجاری - برند

برند ترکیبی از نام، سمبل، نشانه، طرح، شعار یا علامت است که موجب شناسایی محصول و تمایز آن از سایر محصولات می شود.طبق تعریف انجمن بازاریابی آمریکا، مارک، برند (brand ) یا نمانام ، یک نام ، عبارت ،طرح ،ویژگی ،نماد یا هر ویژگی دیگری است

ثبت شرکت ها

شرکت به عنوان یک الزام قانونی می بایست به ثبت برسد. چرا که هر شرکت تجارتی زمانی معتبر است و از نظر قانونی رسمیت دارد که به ثبت رسیده باشد. در واقع، ثبت شرکت وسیله ای است که بدین طریق دولت مقررات شرکت های تجارتی را کنترل می نماید...

اخذ جواز تاسیس

مجوز جواز تاسیس، موافقت اولیه ای است که به متقاضی انجام امور مونتاژ، تولید، طراحی آسانسور، فنی مهندسی و ... اجازه داده می شود تا نسبت به انجام فعالیت مذکور در محدوده ای که خود سازمان در نظر گرفته است فعالیت نماید.

ثبت تغییرات شرکت

شرکت ها بعد از ثبت، ممکن است نیازمند تغییراتی در رابطه با اساسنامه یا موارد خاص دیگر باشند. منظور از این تغییرات، به طور کل تمام تغییرات و تصمیمات شرکت می باشد که در طی مواردی نظیر مجمع عمومی عادی، مجمع عمومی فوق العاده یا جلسات هیئت مدیره صورت می‌گیرد.

ارتقا و افزایش رتبه

شرکت هایی که قصد افزایش، ارتقاء و تمدید رتبه هایشان را دارند می توانند با ارائه کلیه مدارک، به این شرکت، با تعیین و تایید وضعیت موجود نسبت به این مهم اقدام کنند. بدیهیست که این مهم منوط به عقد قرارداد فی ما بین خواهد بود.

در باره ما


ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری - ساجات
در اسرع وقت و با حصول اطمینان، با عقد قرارداد (100 % تضمینی)
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825
سعیدی - 09122596137

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید، واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده، خاطری آسوده داشته باشید.
شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825

ثبت شرکت، خرید، فروش، ارتقاء، اخذ، تمدید

واگذاری و افزایش پایه‌های رتبه پیمانکاری، ساجات


شرکت پونل، با کادری مجرب و سابقه‌ی طولانی

در این مسیر آماده‌ی خدمت‌گزاری به سبک نوین

برای پیمانکاران عزیز می‌باشد.


شرکت پونل، سعدابادی- 09122239825

سعیدی - 09122596137

رتبه‌ها همگی ساجاتی - ساجاری بوده و منطبق با آخرین آئین نامه می‌باشد و اسم شرکت‌ها روی سایت می‌باشد . زمان اعتبار وکالت‌های مهندسین دو سال کامل و به روز می‌باشد . در صورت توافق مالی مهندسین بصورت چهارساله هم قابل تفویض می‌باشد.
خرید و فروش و ارتقاء رتبه پیمانکاری را از ما بخواهید تا در اسرع وقت و با حصول اطمینان از عقد قرارداد (100 % تضمینی) زیر نظر وکلای کار آزموده خاطری آسوده داشته باشید.

تعریف رتبه بندی و صلاحیت به طور کلی در واقع یک نوع مقیاس برای تعیین کیفیت وکمیت پیمانکاران برتر در ارائه خدمات و شرکت در مناقصات دولتی و خصوصی و پروژه ها می باشد.
رتبه های پیمانکاری با کمترین پایه از 5 آغاز و به پایه 1 ارتقا می یابد که برای اخذ پایه 5 به 375 امتیاز نیاز دارد که این امتیاز با مدرک و سابقه مهندسین زمینه و مرتبط به دست می آید یعنی برای اخذ رتبه پایه 5 نیاز به 1 مهندس با مدرک تحصیلی زمینه با 7 سال سابقه و یا دو نفر مهندس با هرکدام 3 سال سابقه مرتبط مورد نیاز می باشد. با ارتقاء پایه های درخواستی هرکدام از رشته های درخواستی فوق، این امتیاز افزایش می یابد برای پایه 4 امتیاز 750 و برای پایه 3 امتیاز 1200 و برای پایه 2 امتیاز 1800 و در نهایت برای پایه 1امتیاز 3000 مد نظر می باشد وهمچنین اظهارنامه مالیاتی و کارکرد شرکت بر اساس تخصص درخواستی در کدام رشته و پایه نیز برای ارتقا رتبه ها مطرح است که نحوه ی محاسبه این امتیازات و کارکرد ها در صورت تمایل شما توسط کارشناسان این مجموعه انجام می پذیرد . و این مجموعه در زمینه های تخصصی خود مخصوصا رتبه بندی و ثبت و تغییرات بسیار تخصصی عمل نموده و شما را با حد اقل زمان و هزینه ممکن به هدفتان میرساند.

رتبه مشاور مدرکی است که براساس مقررات آئین نامه به منظور اعلام صلاحیت مشاور از سوی سازمان برای ارائه خدمات مشاور صادر می شود.
سازمان، مشاوران را ، در پایه های "سه "، "دو" و "یک " در هر تخصص و همچنین پایه نهایی درگروههای تخصصی، تعیین صلاحیت مینماید.
هر مشاور میتواند با معرفی افسعدابادیواجد شرایط بر اساس ضوابط در تمامی تخصص ها و گروههای تخصصی و یا تکرار در تخصص احراز صلاحیت نماید.

مطالب مربوط

432. رتبه بندی شرکت پیمانکاری در ساجات

برای رتبه بندی شرکت‌های پیمانکاری امتیاز نیروی انسانی متخصص، امتیاز کارهای انجام شده و امتیاز توان مالی مورد بررسی قرار می‌گیرد و برای رتبه‌بندی شرکت‌های مشاور علاوه بر نیروی انسانی متخصص و امتیاز کارهای انجام شده امتیاز ساختار مدیریتی و امکانات پشتیبانی نیز مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. قابل ذکر است که تکمیل پرونده مشاوران نسبت به تکمیل پرونده ساجات پیمانکاران جزئیات بیشتری دارد و نیازمند فعالیت تخصصی بیشتری می‌باشد.

گرید بندی پیمانکاران به شرح و توصیف جامع:

 1. برای تمامی و کلیه پیمانکاران اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی در بخش خصوصی ایرانی که صددرصد در سهام موجود سهیم و شریک هستند یا سهام آنها متعلق به اشخاص حقیقی ایرانی باشد.
 2. برای تمامی و کلیه پیمانکارانی که صددرصد مالکیت آنها در سهام موجود سهیم و شریک هستند و یا سهام آنها متعلق به سازمان، دولت، شهرداری، موسسات یا نهادها و ارگان‌های انقلاب اسلامی کشور و یا دیگر مؤسسات و نهادهای عمومی و عاما المنعه باشد.
 • تبصره: شرکت و یا موسسه‌های دولتی که با اجازه‌ی قانون تشکیل می‌شوند، نوع دوم محسوب می‌شوند.

گروه‌های مشارکتی و سایر پیمانکارانی که مشمول به شرایط یک و دو نباشند، نوع سوم محسوب خواهند شد.

براساس ماده 3 قانون کشور، رشته‌های مربوطه جهت انجام گرید بندی پیمانکاران

 • رشته ساختمان

امور پیمانکاری وابسته و مربوط به ساخت ساختمان‌ها و ابنیه‌ای از چوب، آجر، سنگ، بتن، فلز و امثال آن را در بر می‌گیرد.

 • رشته آب

کلیه و تمامی امور پیمانکــاری مربــوط بـه بنـدها، ســدها، مخازن آب و شبـکه‌های توزیع آب، سـازه هـای هیـدرولیکی و تونلهای آب، سـازه‌های دریایی و سـاحلی و سـاختمان نیروگـاه آبـی، احداث حوضچه‌ها و استخر‌های پرورش و تکثیر آبزیـان، شبــکه‌های جمع آوری و انتقــال فاضلاب، کانال هـــای انتقـال آب و شبکه‌های آبیاری و زهکشــی، عملیات ساختمانی، تصفیهخـانه‌های آب و فاضلاب، و امثال آن را در بر می‌گیرد.

 • رشته راه وترابری

کلیه و تمامی امور پیمانکاری وابسته و مربوط به ساخت راه‌ها نظیر راه‌های اصلی و فرعـی، عملیات آسفالتی بزرگـراه هـا، راه‌های ریلی، راه‌های زیرزمینی، باند فرودگاه، آزاد راه ها، سیستم‌های انتقال هوایی پایه دار، تونل ها، پل ها، سیـستم هـای حمـل و نقل، راهداری و نظایرآن را در بر می‌گیرد.

 • رشته صنعت و معدن

کلیه و تمامی امور پیمانکاری وابسته و مربوط به نـســاجی، پوشـاک، چرم، تبـدیل مـواد خـام و تولیـد در صـنایع نفـت و گـاز، تاسیسات و تجهیزات صـنایع غـذائی، چوب و شیشه، سلولوزی، اسـتخراج، فـرآوری، ذخیـره، پتروشـیمی، شیمیائی، کانی غیر فلزی، صنــایع سـنگین، معـدنی، صـنایع فلــزی، کـارخـانـجات ابزارآلات، مـاشین هـا و تجهیــزات انــدازه‌گیری و کنتــرل و تاسیـســات صـنعتی جــانبی، تـولیـــد وسـایل آزمایشــگاهی، دارویی، کارخانجات تولید وسایل حمل و نقل، تجهیزات، خطوط انتقـال مـواد در کارخانجـات، به ینـه ســـازی مصرف انرژی، صنعت حمل و نقل و امثال آن را در بر می‌گیرد.

 • رشته نیرو

کلیه و تمامی امور پیمانکاری وابسته و مربوط به تولید، توزیع و انتقال نیرو اعم از نیروگاهها، شبکههای برق و تأسیسات برقی، پستهای توزیع والکترونیک عام و خاص، سیستم‌های کنترل برق وابزار دقیق و امثال آن را در بر می‌گیرد.

 • رشته تاسیسات و تجهیزات

کلیه و تمامی امور پیمانکاری وابسته و مربوط به خطوط انتقال، شبـکه گازرسانی، تاسیسات مکانیکی و هیدرومکانیکی، سیستم‌های سرد کننده ساختمان، تاسیسات و تجهیزات ساختمان و انتقال زباله، تاسیسـات و تجهیزات تصفیه خانه‌های آب و فاضلاب، وسایل انتقال، سیستم هـای خبری و هشدار دهنده، تجهیزات آشپـزخانه و سلف سرویس و رختشوی خانه، سیستم‌های ارتباطی، شبکه‌های رایانه‌ای ساختمان و امثال آن را در بر می‌گیرد.

 • رشته کاوشهای زمینی

کلیه و تمامی امور پیمانکاری وابسته و مربوط به اکتشاف، حفاری، استخراج، حمل و بهره برداری از مواد غیر زنده موجود در پوسته زمین، کاوش‌های غیرمستقیم روی خشکی، حفاری‌های آبی، هیدروکربوت و تزریق مواد و دفن زباله، کاوش‌های دریایی، حفاری در بستر دریا و ژئوتکنیک، بهره برداری از مواد بستر دریا، سیستم‌های ثابت انتقال مواد در دریا و ایستگاه‌های آن شامل آب، فاضلاب، هیدورکربوت‌ها و دیگر مواد، آماده سازی و ساخت و بهره برداری از معادن روباز و آماده سازی و ساخت و بهره برداری از معادن زیرزمینی و امثال آن را در بر می‌گیرد.

 • رشته ارتباطات

کلیه و تمامی امور پیمانکاری وابسته و مربوط به مخابرات‌های صوتی، تصویری و داده ای، ساخت ایستگاه‌های اصلی انتقال دهنده و توزیع کننده، انواع شبکه‌های پستی، شبکه‌های انتقال سیمی، بیسیم، رادیو، تلویزیون، و شبکه‌های ماهواره و امثال آن را در بر می‌گیرد.

 • رشته کشاورزی

کلیه و تمامی امور پیمانکاری وابسته و مربوط به جنگل داری، درختکاری، بهسازی و اصلاح اراضی، آبخیز داری وآبخوان داری، مالچپاشی و تثبیت شن روان، عملیات بهزراعی، کاشت و برداشت محصولات عمده و استراتژیک، مرتعداری و ایجاد مراتع دستکاشت، ایجاد فضای سبز و نگهداری آن، امور دامپروری شامل (طیور، گاوداری، زنبورداری و گوسفندداری) ، شیلات و آبزیان و نظایرآن را در بر می‌گیرد.

 • رشته خدمات

کلیه و تمامی امور پیمانکاری وابسته و مربوط به رفع آلودگی از محیطهای خشکی و آبی (اعم از داخل خشکی و محیط دریایی) ، آتشنشانی (شهری، صنعتی، دریایی و جنگل ها) و کمک رسانی (در خشکی و دریا و امثال آن) و امور پیمانکاری مربوط به خدمات بانکداری، بیمه، نگهبانی وحفاظت، گردشگری، امور بهداشتی و درمانی و هنری و امثال آن را در بر می‌گیرد.

 • رشته مرمت آثار باستانی:

کلیه و تمامی امور پیمانکاری وابسته و مربوط به مرمت آثار باستانی را در بر میگیرد.

 • تبصره: تعریف رشته‌های جدید، تغییر در حوزە‌ی تعریف رشته‌ها و تطبیق زیررشته‌ها با رشته‌های اصلی، بر عهدۀ کمیته فنی تشخیص صلاحیت میباشد.

عدد یک بیشترین رتبه و عدد پنج کمترین رتبه را در راستای ثبت رتبه بندی شرکت‌ها و پیمانکاران خواهد داشت. این رتبه را معاونت برنامه ریزی و نطارت راهبردی ریاست جمهوری انجام میدهد.

تمامی پیمانکاران براساس استانداردی مرتبط با رتبه، کیفیت و صلاحیت در پیج ردیف طبقه بندی خواهند شد که که بالاترین آنها رتبه یک و پایینترین آنها رتبه پنج را خواهند داشت.

 • پیمانکاران پایه یک
 • پیمانکاران پایه دو
 • پیمانکاران پایه سه
 • پیمانکاران پایه چهار
 • پیمانکاران پایه پنج